idanito
idanito

نرم افزار انتخاب رشته كنكور

انتخاب رشته كنكور سراسري مرحله اي حساس و تعيين كننده براي تمام كنكوري هاست. در حال حاضر و در آستانه اعلام نتايج كنكور سراسري 97 و انتخاب رشته كنكور 97 ، شركت كنندگان كنكور سراسري به دنبال يافتن راه ها و مسيرهايي هستند كه بررسي كنند با رتبه هايي كه به دست آورده اند در چه رشته و دانشگاه هايي قبول مي شوند يا ممكن است قبول شوند. اطلاع از چنين اطلاعات كاربردي به هر داوطلب در انتخاب رشته نهايي كمك زيادي مي كند تا بتواند براساس احتمالات موجود بهترين انتخاب ها را انجام دهد. در مقاله   انتخاب رشته مجازي كنكور   ابزاري را به داوطلبان كنكور 97 معرفي خواهيم كرد كه در روند انتخاب رشته بسيار كارآمد است. با ما همراه باشيد.

 

انتخاب رشته كنكور رايگان

بهترين ابزار براي انتخاب رشته كنكور رايگان كه براي فهميدن اينكه با رتبه اي كه به دست آورده ايد در چه رشته هايي پذيرفته خواهيد شد،    انتخاب رشته مجازي كنكور يا همان نرم افزار انتخاب رشته كنكور است.

راهنماي انتخاب رشته كنكور 

انتخاب رشته مجازي كنكور   را در واقع مي توان يك نوع راهنماي انتخاب رشته كنكور به حساب آورد. راهنماي انتخاب رشته كنكور به اين معناست كه نرم افزار انتخاب رشته به شما كمك مي كند كه مطلع شويد رتبه هاي مشابه‌تان در سال گذشته در چه رشته-محل هايي پذيرفته شده اند. اين اطلاعات هم روند تصميم گيري را براي داوطلبان تسهيل مي كند و هم در اولويت بندي كد رشته هاي انتخابي به شما كمك مي كند؛ چون شركت كننده كنكور از طريق انتخاب رشته مجازي كنكور متوجه مي شود كه در كدام رشته ها احتمال قبولي بيشتري دارد و آنها را در اولويت هاي اول در فرم انتخاب رشته قرار مي دهد.

روش استفاده از نرم افزار انتخاب رشته كنكور

در آخرين بخش مقاله   نرم افزار انتخاب رشته كنكور  درباره نحوه كار با نرم افزار انتخاب رشته كنكور توضيحاتي كاملي ارائه خواهيم كرد. نرم افزارانتخاب رشته دربردارنده رتبه هاي قبولي داوطلبان سال گذشته در پنج گروه آزمايشي رياضي، تجربي، انساني، هنر و زبان هاي خارجي است.

نحوه استفاده از نرم افزار انتخاب رشته كنكور به اين صورت است كه مي بايست گروه آزمايشي، سهميه منطقه و رتبه خود را در محل هايي كه تعيين شده وارد كرده و سپس روي دكمه جستجو كليك كني. در نهايت كد رشته محل هاي قبولي سال گذشته با رتبه مشابه در سهميه منطقه محل شما را در سه دسته منطقي، خوشبينانه و بدبينانه، مي توانيد ببينيد.

منظور از «محدوده منطقي» رشته هاي قبولي اين است كه با رتبه اي كه به دست آورده ايد، با احتمال بالا در رشته و دانشگاه هايي كه در ليست مي بينيد پذيرفته خواهيد شد و در سال گذشته داوطلباني با رتبه كمتر از رتبه شما در اين رشته-محل ها پذيرفته شده اند. «محدوده خوشبينانه» رشته-محل هايي هستند كه احتمال قبولي‌تان در آنها وجود دارد به دلايلي مانند اينكه ظرفيت پذيرش رشته موردنظر افزايش پيدا كرده است پذيرفته شويد و در صورت قبولي در رشته اي فراتر از رتبه خود قبول شده ايد. «محدوده بدبينانه» رشته محل هايي هستند كه با وجود اينكه سال گذشته رتبه مشابه شما در آنها پذيرفته شده، ممكن است در اين رشته ها قبول نشويد.

به داوطلبان عزيز پيشنهاد مي كنيم به مقاله   نرم افزار انتخاب رشته كنكور   را هم مطالعه كنند.

براي اينكه بهترين انتخاب رشته را در كنكور سراسري 97 داشته باشيد و قبولي خود را تضمين كنيد با مشاوران مجرب آيدانيتو تماس بگيريد و مشورت كنيد. 

 

 

 

 

 

 

امتیاز:
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۲۱:۱۰ ] [ idanito ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By bornablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 2
همه : 1845
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب